Studio Radio Gdańsk
RG Studio
ul. Grunwaldzka 18
80-236 Gdańsk
tel. 058-34-98-776 058-34-98-808
mail: studio@radio.gdansk.pl
ARTYŚCI I REFERENCJE

2020 
Artyści Miesiąc
Szymon Nehring IV
Katarzyna Rogalska III
Tadeusz Kassak III
Marcin Styczeń III
Seminarium Duchowne III
Ania Rusowicz II
Katarzyna Rogalska II
Cezary Paciorek II
Nene Heroine II
Janina Olszewska II
Anna Fender II
Wiktoria Magdalena Browarek II
Olga Nurkowska II
Rafał Marek Wiśniewski II
Aleksandra Bogdanowicz II
Adrian Ciemińska II
Alicja Serownik II
Michał Mierzejewski II
Michał Ciesielski II
Tomek Wachnowski II
Mulk I
Pieć szóstych I
Michał Mierzejewski I
Diana Gouglina I
Ekaterina Stepanidina I
Julia Marcel I
Jolly Rogers I

2019 
Artyści Miesiąc
Emilia Maciak XII
Sylwia Adamska XII
Igor Torbicki XII
Roman Wróblewski XII
Krzysztof Bobrzecki XII
Anna Mikolon XII
Marcin Kozioł XII
Adrian Miętka XII
Cieer eum Caule XII
Bartłomiej Kurowski XII
Katarzyna Rogalska XII
Michał Jacaszek XII
Łukasz Kani XII
Grupa S,macznego XII
Monika Kowalczyk XII
Mikołaj Kołodziejczyk XII
Magdalena Kuraś XII
Adriana Miętka XI
Irek Wojtczak XI
Kamil Piotrowicz XI
Krzysztof Bobrzecki XI
Anna Mikolon XI
Chyliński-Jackowski XI
Katarzyna Rogalska XI
Algotythm XI
Marcin Kozioł XI
Igor Torbicki XI
Małgorata Wójcik XI
Henryk Rozen XI
Robert Stencel XI
Wojciech Gęsicki XI
Krzysztof Olczak X
El Salsero X
Ilona Damiecka X
Tomasz Licak Quintet X
Alicja Serownik X
Sławomir Łosowski Kombi X
Pirwiastek z Trzech X
Kaksym Kohyt X
Katarzyna Podpora X
Paweł Chmielewski X
M3Tropolis IX
Maksym Kohyt IX
Katarzyna Podpora IX
MCA Jakub Sokolski IX
Take it easy IX
Mariusz Wdowin IX
MaJLo IX
Łukasz Jagusiak VIII
Etna Kontrabande VIII
Wileńszczyzna VIII
Absyntia VIII
Marcin Spenner VIII
Yellow Hourse VIII
Wojtek Horny VIII
Maksym Kohyt,Katarzyna Podpora VIII
Night Run VII
Paweł Przybyłowski VII
Project Flamenco VII
Coltrane Crusade VII
Leszek Skrla VII
Anna Mikolon VII
U Studni VII
Paweł Sadowski VII
Mechanizm VI
Zespół Kościerzyna VI
Paulina Czapla VI
Michał Urbaniak VI
Raz Dwa Trzy VI
Spyda i Tomasz Skrętkowski VI
Etna Konrabande VI
Emilia Gołos VI
Caryna VI
Jantark V
Wojciech Karolak V
Adam Czerwiński V
Marcin Wądołowski V
Chyła Quintet V
Włodek Pawlik Trio V
Theo Ranamganthan V
Olaf Deriglasow V
Tomasz Lewandowski V
Łyko IV
Mela Koteluk IV
Artyści 3 City Piano Days IV
Siergiey Kriuczkov IV
Quantum III
Snowman III
Kuba Banaszak III
ASAF III
Ryszard Leoszewski III
Kamp II
Andrzej Wojciechowski II
Prawatt II
Daria Zaradkiewicz II
Wojtek Horny II
Anna Mikolon II
Tadeusza Samerek II
Paweł Kukliński II
Antoni Muracki II
Piotr Pożakowski I
Bożena Szull Talar I
Stefan Wesołowski I
Błażej Maliszewski I
Paweł Rydel I
Anna Mikolon I
Leszek Skrla I
Beata Bartelik I
Grzegorz Skawiński Kombi I
Łukasz Majewski I
Kuba Hajdun I
Janusz Mackiewicz I
Roman Ślefarski I

2018 
Artyści Miesiąc
Jędrzej Kacprzyk XII
Elżbieta Pasierowska XII
Dorkass XII
Irek Wojtczak  XII
Michał Łangowski XII
Sylwia Markowska XII
Paweł Nowak XII
Anna Mikolon XII
Paweł Kukliński XII
Tadeusz Samerek XII
Dorota Kuziela XII
Michał Wierba XI
Kuba Hajdun Trio XI
Soyka & Pusz XI
Bożena Szul Talar XI
Piotr Pożakowski XI
Zagan Acoustic XI
Andrzej Nanowski XI
Filip Kowalski X
The Kings Road X
Kazik Staszewski & Zdunek X
M3Tropolis X
Pweł Ruszkowski X
Tomasz Olszewski X
Warszawska Orkiestra Symfoniczna IX
Krystyna Stako IX
Michał Mierzejewski IX
Wojciech Waglewski IX
Evgen Malinowsky IX
Magdalena Chmielecka VIII
Domink Kisiel Quartet VIII
Paweł Ruszkowski VIII
Michał Miotke VIII
Marcin Kozioł VIII
Piotr Staniszewski VIII
Leszk Skrla VII
No Toca Co VII
Krzysztof Ochnio VII
Beata Bartelik VII
Wojtek Mazolewski VII
Anna Mikolon VII
Krzysztof Bobrzecki VII
Grzegorz Piotrowski VII
Włodek Pawlik VI
Camerata Vistula VI
Andrzej Konstanty Kulka VI
Błażej Maliszewski VI
Sztywny Pal Azji VI
Artur Gotz VI
ROD V
Slawek Jaskułke V
Laboratoruim Pieśni V
Boże Nutki V
Chór Zawisza Czarny V
Jacek Jakubowski V
L.Stadt V
Paweł Ruszkowski V
Piotr Alexewicz V
Anna Mikolon V
Maria Domżał V
Mateusz Rettner V
Jaga Klimaszewska V
Jacek Beszczyński V
Nadziei Maleńka Orkiestra V
Micromusic IV
Octopussy IV
Paweł Ruszkowski IV
Laboratoruim Pieśni IV
Paweł Zagańczyk IV
Latający Dywan IV
Etna Kontrabande IV
Sławek Jaskułke III
Julia Pietrucha III
Paweł Kukliński III
Błażej Maliszewski III
WillnSka III
Lastryko II
Kortez II
The Frozen Hearts II
Magdalena Chmielecka I
Kiev Office I
Zdażyć przed północą I

2017 
Artyści Miesiąc
Dick4Dick XII
Paweł Zagańczyk XII
Magdalena Chmielecka XII
Paweł Sadowski XII
Andre&The Giants XII
Tomasz Olszewski XI
Janusz Szrom Trio XI
Oddział Zamknięty XI
Krzysztof Jaryczewski XI
Oreada i Paduchy XI
Rara X
Remont studia VII-IX
Izes VI
Tujon Zle Psy VI
Błazej Maliszewski VI
Yamamoto VI
Monika Stefaniak VI
Fucus VI
Angela Gaber V
Popsysze V
Jarosław Pacanek V
Łukasz Godlewski V
Kontrabande V
Jakub Blokesz V
The Fruit cakes IV
Micromusic IV
Karolina Gorgol Zaborniak IV
Anna Mikolon IV
Szymon Kobyliński IV
Rozalia Kierc IV
Rodzina Dolewawinowiczów IV
Golden Life III
Paweł Sadowski III
Antoni Muracki III
Damian Ukeje III
Mateusz Nagórski III
Sławek Jasułke II
Synfonietta Consonus II
Jan Błyszczak Mufka II
Caren Coltrane Crusade I
Fractus Sextet I
Anna Judycka I
Zbyszek Szukalski I
Piotr Ulatowski I
Tomasz Diakun I
Krzysztof "Jurkiel"Jurkiewicz I

2016
Artyści Miesiąc
Krystyna Stańko XII
Dominik Kisiel Trio XII
Adam Pietkiewicz XII
Krzesimir Dębski XII
Zagan acoustic XII
Alicja Kubica XII
Annatura XII
Mikołaj Basiukiewicz XI
Moose The Tramp XI
Hungarica XI
Wspólnota Gdańska XI
Beata Bartelik XI
Basia Kawa XI
Drewno from las X
Sinfinietta Consonus X
Chór UG " Non serio" X
Duo Stroynowski-Federowicz IX
Gdyńska Orkiestra Dęta G.Karłowicz IX
Duet Pieńkowski Lachowski VIII
Cisza VIII
Weezdob Collectiv VIII
Paweł Ruszkowski VIII
Marian Stefanowicz VIII
Janusz Zdunek Marienburg VII
Leszek Kułakowski VII
Artur Rożek VII
Anna Mikolon VII
T/Aboret  Krzysztof Guzewicz VII
Obershlesien VI
Asia i Koty VI
Tomek Lipiński VI
Chór PG p/d Mariusza Mroza VI
Marian Stefanowicz VI
Duo Stroynowski-Federowicz VI
Małgorzata Wojciechowska VI
Shipyard V
Duo Stroynowski-Federowicz V
Antoni Muracki V
KSU V
Jacek Jakubowski IV
Lonker See IV
Wojciech Staroniewicz IV
Mikołaj Sikała IV
Artur Rożek IV
Anna Mikolon IV
Ilia IV
4 Pory Roq IV
Milczenie Owiec III
Wojciech Gęsicki III
Kobiety II
Marcin Wądołowski II
Jarosław Stokowski II
Anna Judycka II
Zbyszek Szukalski II
Andrzej Wróbel II
Andrzej Gębski II
Konstanty Andrzej Kilka II
Sergiej Kriuczkov II
Zagrali i Poszli II
Trupa Trupa I
Chór Cantata I
Paweł Ruszkowski I
Gdyńska Orkiestra Symfoniczna I
Gdańska Grupa Folkowa I

2015
Artyści Miesiąc
Piotr Rysard Pawlak XII
Anna Maria Jopek XII
Skubas XII
Sławomir Bronk XII
U Studni XII
Roman Ślefarski XII
Artur Jurek XII
Janusz Mackiewicz XII
Alicja Kubica XII
Tranquilizer XI
Discantus XI
Marian Stefanowicz XI
Piotr Ulatowski XI
Charles Richard Hamelin XI
Spoiwo XI
Tomasz Olszewski XI
Artur Gotz XI
Paweł Kreft XI
Georgijs Ossokins X
Olo Walicki X
Hanna Król X
Roman Wicza-Pokojski X
Sebastian Chilewski X
Przemek Susko X
Jacek Siciarek X
Maciej Warda X
Maciej Łyszkiewicz X
Paweł Ruszkowski X
Czarne Kwiaty IX
Michał Puchowski IX
Unity Station IX
Gdańska Akademia Przedszkolaków IX
Jan Markowski IX
Hanna Wójcik IX
Justyna Philipp VIII
Jan Galbas VIII
Celina Muza VIII
Latający Dywan VIII
Sounds Like The End of The World VII
Krzysztof Babicki VII
Arek Zawiliński VII
Maria Ka Adam Sas VI
Tomasz Man VI
Rafał Węgrzynowicz VI
Michał Felski VI
Artur Pokojski VI
Adam Albiński VI
Radosław Kończyk VI
Larry Ok Ugwu VI
Apolinary Polek VI
Przemek Dyakowski V
Adam Bałdych V
Meadow Kwartet V
Etna Kontrabande IV
Julia Marcel IV
Jakub Mańkowski IV
Martyna Cymerman IV
Anna Mikolon IV
Michał Mossakowski IV
Yello IV
Hanna Pozorska IV
Mela Koteluk III
Ryszard Leoszewski III
Popsysze III
Larry Ok Ugwu III
Tomasz Koper III
Michał Bąk III
Kornel Piotrowicz III
Kuba Wójcik III
Wojciech Gęsicki III
Weronika Grenda III
Ikenga Drumers II
Grzegorz Skawiński II
Hanna Remiszewska II
Weronika Nowaczyńska II
Marek Andrzejewski II
Jakub Kapsa II
Oczi Czorne I
Balitc Kwartet I
Kobiety I
Victor Davies I
Mika Urbaniak I
Stefan Wesołowski I
Waldemar Mieczkowski I

2014
Artyści Miesiąc
Weronika Korthals XII
Baltic Kwartet XII
Kobiety XII
Jakub Kapsa Ensamble XII
Cisza Jak Ta XII
Chór UG Kayanis XII
Piotr Matla XII
State Urge XI
Almost Jazz Group XI
Stefan Wesołowski XI
Piotr Kaliński XI
Endorfina XI
Bogumiła Weretka-Bajdor XI
Maciej Sobczak XI
Paweł Sadowski XI
Krystyna Stańko X
Jagoda Wojciechowska X
Tomasz Steńczyk X
Paweł Siluk X
Beata Nowaczyńska X
Daria Żurawlowa X
Renia Gosławska X
Cezary Duchnowski X
Agata Zubel X
Frument Projekt X
Bożena Harasimowicz X
Szymon Piotrowski X
Signal from Europa IX
Andrea Anastassi IX
Bele do góry & Labolare IX
Funkloopy VIII
Światłocień VIII
Kilgoure VIII
Bruno VIII
Cisza Nocna VIII
Bogumiła Wontka VIII
Maciej Sobczak VIII
Robert Kiesz Four Colors VIII
Jo & Lazzy Fellow VIII
MM Projekt VII
Piotr Woźniak VII
Leszek Kułakowski VII
Gdyńska Orkiestra Symfoniczna VII
Blindead VI
Katarzyna Figura VI
Mag Balay VI
Nad Porami Roku VI
The Shipyard V
Olga Niecziporenko V
Ewelina Wojciechowska V
Keiko Nishizu V
Myslovitz V
Sounds Like The End of The World IV
Akademicki Chór Politechniki Gdańskiej IV
Sedno-Paweł Mądry IV
Aga Derlak Trio IV
Dick 4 Dick IV
Anna Mikolon IV
Maria Świderska IV
Adam Piórkowski IV
Sergyj Kriuczkov River Boat Ramblers IV
Gentelman III
Magdalena Cielecka III
Karolina Piatkowska III
Atom Trefl Sopot III
Piotr Kajetan Matczuk III
ROD II
The Estetics II
Paweł Nowicki II
NeoQuartet II
Dosia McKay II
Sautrus II
Sunlit Earth Live II
Szantowy Chór Męski Zawiszy Czarnego II
Different II
Darek Czarny, Rafał Nosal II
Nawrocki Folk Computer Band I
WMQ I
Smile Reprezent I
Bubble Chamber I

2013
Artyści Miesiąc
Tymon Tymański XII
Enchanted Hunters XII
Kobiety XII
Logophonic XII
Shipyard XII
Chassis XII
State Urge XII
Roman Puchowski XII
Marcin Kulwas XI
Widymo XI
Moose the tramp XI
Popsysze XI
Sunday Pagans XI
Na Bani XI
Radio Bagdad X
Piotr Mania X
Małżeństwo z Rozsadku X
Sinfonietta Consonus X
Jordan Rudess X
eM IX
1926 IX
ICC Harmonix IX
Karolina Klawiter IX
Quadro Susanna IX
Khrystyna Hedzik VIII
C 4030 VIII
State Urge VIII
Funky U VIII
Hanna Woźniak VIII
Funkloopy VIII
ACK Muzyczne Ugięcie 2013 VIII
Piotr Kajetan Matczuk VII
Michał Konstrat VII
Layla VII
Logophonic VII
Silence VII
Tomasz Olszewski VII
Krzysztof Bobrzecki VII
Quantum Theory VII
Michał Cisielski Trio VII
Free Men VII
Anna Mikolon VII
Katarzyna Dondalska VII
Wojtek Mazolewski VII
Krystyna Stańko VI
Miss Happen VI
Paweł Kukliński Trio VI
Symetria VI
Lipi Lipski VI
Skubas VI
Viribus Unitis VI
Akademicki Chór UW VI
Mikołaj Trzaska VI
Keiko Nishizu V
Behemot V
Obscura Swing V
Lech Dyblik V
Kobiety V
Paweł Kukliński Trio IV
Loco Star IV
Arni IV
Paweł Ruszkowski IV
Henryk Gembalski IV
Wojciech Staroniewicz IV
Piotr Biskupski IV
Dorota Miśkiewicz IV
Mariusz Bogdanowicz IV
Włodzimierz Nahorny IV
Agnieszka Sowa IV
Fucus IV
Drewno from las III
Tomasz Sroczyński III
Jerzy Mazzoll III
Sunlight Earth III
Cisza Nocna III
Ziemianie  III
Hopkele III
Tomasz Jocz III
Denis Gonzales III
Wojtek Mazolewski III
Mela Koteluk III
Bez Idola III
Trupa Trupa II
Soma White II
Romantycy Lekkich Obyczajów II
Karina Hajdamowicz II
Born in PRL II
Tygiel Folk Banda II
Arek Krawiel II
Mariusz Michalski II
Capella Gedanensis I
Monika Czalej I
Majestic I
Minika Kała I
Towary Zastępcze I
Hevelius Brass I

2012
Artyści Miesiąc
Olaf Deriglasof XII
C4030 XII
Miss Happen XII
Super Halo XII
Wolny Przedział XII
U Studni XII
Discantus XI
Free Men XI
Monika Kala XI
Born in PRL XI
Tomasz Jocz XI
Angela Gaber XI
Enchanted Hunters X
Laboratorium Piśni X
Julia Marcell X
Anna Domżalska X
Karno Zaraz Wracam X
Tymon Tymańsk & Transistors IX
Uniforms IX
Andrzej Wojciechowski IX
Detko Band IX
No Limits IX
Krystyna Stańko IX
Czesław Mozzill IX
Wojciech Staroniewicz IX
Andrzej Jagodziński IX
Wojciech Rajski IX
Lovers in Uniforms IX
David Bas IX
Shipyard VIII
Radosław Kurek VIII
Roman Jabłoński VIII
Marek Marzec VIII
Paweł Ruszkowski VIII
Jerzy i Adam Detko VIII
Shanir Blumenkranz VII
Jerzy Mazzoll VII
Snizhana Giovanola VII
Robert Kowalski VII
Loud Jazz Band VII
Bruno Lohengren VII
Karno Zaraz Wracam VII
No Limits VII
Konstanty Kulka VI
Gaba Kulka  VI
C3040 VI
Shakira VI
Yeskiezsirumen VI
Tomek Lipiński V
Space Sugar V
Marek Richter V
Agnieszka Judycka V
Monika Więgiel V
Anna Sroka-Hryń V
Marcin Wawrzyniak V
Cezaty Konrad V
Krystyna Stańko V
Ewelina Saszenko V
Pink Freud IV
Gentelman IV
Szewron Abodus IV
Kiev Office IV
Hanna Tarchała IV
Luiza Sobkowiak IV
Klimt IV
Wolosatki IV
Tomasz Wendt IV
Andrzej Wojciechowski IV
Maciej Mieczkowski IV
Cocodraże III
Chudoba III
Jan Rejnowicz III
Fonowel III
Rzeszów Klezmer Band III
Blue Jay Way III
Towary Zastępcze II
Radio Bagdad II
Słodki Całus od Buby II
Ninja I
Miss Hapen I
Joanna Knitter I
Artur Jurek I
Dominik Bukowski I
Tadeusz Rząca I

2011
Artyści Miesiąc
Tomasz Jocz XII
Elżbieta Sikora XII
Acoustic Acrobats XII
Przemek Dyakowski XII
Mikołaj Trzaska XII
Tres.B XI
Monika Czalej XI
Agnieszka Rassalska XI
Zagan Acoustic XI
Olo Walicki XI
Capella Gedanensis XI
Cuba de ZOO X
Organizm X
Ragga Faja X
Clockwise X
Katzryna Ożarowska X
Noel Couttus X
Enej IX
Jarzy Jagoda Trio IX
Nancy Reagan IX
Majestic IX
Artur Gotz IX
Zbigniew Szukalski VIII
Dorota Miskiewicz VIII
Dominik Bukowski VIII
Magdalewna Meziner VIII
Paweł Rydel VIII
Błażej Maliszewski VIII
Wojciech Karolak VIII
Adam Żuchowski VII
Jarzy Jagoda Trio VII
Rockefeler VII
Małgorzata Ciepłuch VII
Gentelmen VI
Tomasz Szwelnik VI
Martyna Kułakowska VI
Maciej Sikała V
Cezary Konrad V
Piotr Lemańczyk V
David Kikoski V
Kumka Olik V
ATR V
Krzysztof Pszona V
Paweł Kukliński V
Błażej Pawlina V
Małgorzata Werbińska V
C4030 V
3FM V
Kolaż V
MSW V
Anna Maria Jopek V
The Gars IV
Mechanizm IV
Lovers in Uniforms IV
Regulacja IV
Trupa Trupa IV
Trio Piotra Manii IV
KSU IV
Wolny Przedział IV
Towary Zastępcze IV
Absyntia IV
Julia Doszna IV
Artur Tomczak IV
Soima III
Decapitated III
Piotr Kuśmierski III
Agape III
Dariusz Korus III
Piotr Kajetan Matczuk III
Lech Dyblik III
T.Czubaj II
Mikołaj Trzaska II
Wojtek Mazolewski II
Olaf Deriglasoff II
Tymon Tymański II
Leszek Możdżer II
Olo Walicki II
Decapitated II
Do góry Dnem II
Spin II
Agnieszka Sowa II
Capella Gedanensis I
Patrycja Mierzwicka I
Tom Sawyer I

2010
Artyści Miesiąc
Cocodraże XII
Kiev Office XII
Evgen Malinowsky XII
No limits XII
Per-Ake Holmlander XII
Tim Daisy XII
Steve Swell XII
Mikołaj Trzaska XII
Ptaky XII
Pullover XII
Szymon Zychowicz XII
Agape XI
Stanisław Górka XI
Julia Marcel XI
Olek Grotowski XI
Orkiestra Dęta Gminy Żukowo XI
AtmAsfera XI
Tom Sawyer XI
ATR XI
Spin X
Przemek Florczak X
Max Klezmer Band IX
Tomasz Szwelnik IX
Wojtek Mazolewski IX
Verdi IX
Jakub Blokesz IX
Irek Wojtczak VIII
ATR VIII
Anna Schenk Pykacz VIII
Andre Ochodlo VIII
Monika Czalej,Tomasz Jocz VIII
Wojtek Staroniewicz VII
Kobiety VII
Nic do ukrycia VII
Tomasz Szwed VII
Trio łodzko-chojnowskie VI
Kadarka VI
Kręgi V
Wacek Zimpel IV
Ken Vandermark IV
Mikołaj Trzaska IV
Who Cares IV
Olo Walicki IV
Krystyna Stańko IV
Dominika Glapiak IV
Big Band AM IV
Tomasz Olszewski IV
Sławek Jaskułke III
Karol Świtajski III
Orkiestra Św.Mikołaja III
Spin II
Kumka Olik II
Piątkowska,Borek II
Lena Piękniewska,Michał Rogacki I
Ilona Damięcka I
Łyczacza I

2009
Artyści Miesiąc
Matczuk Piotr,Kajetan XI
Kułakowski Maciej XI
Kassak Brass Ensemble X
Schubert Rudi X
Strjo IX
Wały Jagielońskie IX
Meziner Magdalena IX
Bałtycki Kwintet Dęty VIII
Orlińska Grazyna VII
Marchowski Grzegorz VII
Iowa Super Soccer VII
Jagoda  Jerzy Trio VII
Bartelik Beata VI
Leoszewski Ryszard VI
TIO V
Pullover V
Old Time Radio V
Sami o sobie V
Sklep z ptasimi piórami V
Wilk Maciej IV
Timur i jego drużyna IV
Mazolewski Wojciech IV
Dyro Artur III
Fading Colours III
Kobiety III
Rzeszów Klezmer Band III
Zioło Dominika II
Łyczacza II
Duda Joanna ( Enso) I
LOV I
Lemańczyk Piotr I
SuperextraTrio I

2008
Artyści Miesiąc
Dikanda XII
Kwartludium XII
Fopke Tomasz XI
Dudar Quartet XI
Siódma Góra XI
Raz do roku XI
Mietek Blues Band X
Cisza jak ta X
Bubliczki IX
Ajagore IX
Freicher Janusz IX
Bez Jacka IX
Milczenie owiec VIII
Stępniak Kuba VIII
Towary Zastepcze VII
Kleyf Jacek VII
Graff York VII
Soima VI
Kompleta VI
Ciecz VI
Zrzeszenie Kaszubsko Pomorskie VI
Młodziezowa Orkiestra Dęta VI
Kutin V
GTC V
Homeovox V
Not Only IV
C.Z.A.D IV
Sójkowska Anna IV
Bakal Piotr IV
Kapela na Dzień dobry IV
For Friends III
Fucus III
Janiszewski Jarek III
Kumka Olik III
Sowińsk Tomasz III
Ensemble II
Babicz Agnieszka II
Wądzeboki II
Kowalewski Mirosław II
Kondrak Jan II
Sucumb I
The Rozmish I
Dranicki Leszek I
Viribus Unitis I
Berku I
Pierończyk Adam I

2007
Artyści Miesiąc
Piano 21 XI
Napiórkowski Krzysztof XI
Bułoczky XI
Vibrasonique X
KMT Turek IX
Nocna Zmiana Bluesa IX
Bielizna IX
Nagórski Grzegorz IX
Trójmiejskie Trio Klezmerskie IX
Nowak Paweł IX
Wojtczak Ireneusz VI
Gałązka Marek V
eM V
Milonga Baltica V
Los Perros del Tango IV
Szwed Tomasz IV
Wilson Ray III
Kapela Przyjaciela III
Szmuda Małgorzata III
Lars III
Coffeina III
Skowronek Marcin II
Inquisition Orchestra II
Pilarska Joanna II
Radio Bagdad I
Nefastus I
Przejscie I

2006
Artyści Miesiąc
Behemoth XII
Piskorczyk Magdalena XII
Redres XI
Vikman Julia XI
Mackiewicz Janusz XI
Gdyńska Orkiestra Symfoniczna XI
Puchowski Roman X
No limits X
Na bani X
Saluminesia X
Gutomski Dariusz X
ZpiT Koscierzyna X
Soul United IX
Sobczak Maciej IX
Humel Joachim IX
The Conception IX
Nosal Rafał VIII
Pajek Aneta VII
Lady Tullo VII
Timur i jego drużyna VI
Joffe Dina V
Anton Michał V
Drewno from las V
Trzaska Mikołaj IV
Majestic IV
Strobel Janusz III
Orkisz Paweł III
Richter Marek III
Wójcicki Maciej II
Kondrat Joanna II
Ziobro Adam II
Wendt Adam II
Ptaky I
Żylis Andrzej I
Vergil Van Troff I
Kavka I
Małżeństwo z rozsądku I

2005
Artyści Miesiąc
Gruz Band Brothers XII
Dyakowski Przemek XII
Pawilon XI
Łyszkiewicz Maciej X
Słodki Całus od Buby X
Staff IX
Stańko Krystyna IX
Deathcamp IX
Frąckowiak Halina VI
Regulus V
Brodski Vadim V
Yattering IV
Wala Mariusz IV
LKB-Kaliningrad III
Afropol III
Czerwiński Adam III
Harasimowicz Bożena III
Łobaszewska Grażyna II
Szwelnik Tomasz II
Kułakowski Leszek II
Steczkowska Justyna I
Dabrowska Ania I
Markowska Patrycja I
Krawczyk Krzysztof I
Sztaba Adam I
Flinta Ewelina I

2004
Artyści Miesiąc
Olczak Krzysztof XII
Flinta Ewelina XI
Olter Jacek XI
Nieczuja Urbańska Marzena XI
Pajek Aneta XI
Kułakowski Leszek X
Lutnia IX
Matysek Krystian VIII
Loud Jazz Band VII
Coma VII
Olszewski Tomasz VII
Stasio VII
Kassak Brass Ensemble VII
Prabucka Anna VI
Sperski Krzysztof VI
T-Love VI
Jaskułke Sławomir VI
Maestro Trytony V
Cantus V
Mietek Blues Band V
Vader V
Dyakowski Przemysław IV
Możdżer Leszek IV
Staszczyk Muniek IV
Dabrowska Ania IV
Świtajski Karol IV
Rogulus&Szwelas IV
DSRD Jacek Orfin,E.Maliszewska IV
Krawczyk Krzysztof III
Meziner Magdalena III
Hejmowski Andrzej II
Blenders II
Makowiecki Tomasz II
King Arek II
Łyszkiewicz Maciej II
Koma II
No limits II
Leszcze II
Ochodlo Andre II
Sikała Maciej II
Lemańczyk Piotr II
Sowiński Tomasz II
Walicki Olo I
El Vehiculo I
Richter Marek I
Sztaba Adam I
eM I
Chyliński Waldemar I
O'Key Ugwu Larry I
Tkaczyk Waldemar  I
Skawiński Grzegorz I
Trojanowski Wojciech I
Kulowska Maria I

2003
Artyści Miesiąc
Ugwu Larry XII
Banaszak Hanna XII
Brożek Sebastian X
Możdżer Leszek X
Ostrowska Małgorzata X
Kombi X
Farba X
Mr Zoob X
Chylińska Agnieszka X
O.N.A. X
Loud Jazz Band X
Porter Johny IX
Lipnicka Anita IX
0-58 VII
Vader VI
Lomakov Georgy VI
Alchemia VI
Zastróżny Paweł VI
Jaskułke Sławek VI
Styczyński Marek V
Nacher Anna  V
Kowalski Robert V
Jabłoński Zbigniew IV
Sergiel Kaziemierz IV
Chór Chmielanki IV
Witczak Magdalena IV
Kowalski Emil III
Blechacz Rafał III
El-Vhiculo III
King Arek III
Ochodlo Andre II
Olszewski Tomasz II

2002
Artyści Miesiąc
Staroniewicz XI
Chór Wejherowo XI
Lewandowski Rafał XI
Cake XI
Bobo Band X
Szafraniec Arkadiusz X
Kiziński Grzegorz VIII
Checz VIII
Philipp IV
Chutir III
Boreash II
Ałała II
Leszcze II
Gdański Chór Nauczycielski I
Chyliński Waldemar I