Studio Radio Gdańsk
RG Studio
ul. Grunwaldzka 18
80-236 Gdańsk
tel. 058-34-98-776 058-34-98-808
mail: studio@radio.gdansk.pl
AKTUALNOŚCI
Zdjęcie

Łukasz Nowak, Marcin Snokowski w Muzycznych Wędrówkach Łosia i Basiora

  Łukasz Nowak i Marcin Snokowski. Zaprezentowali piosenki wypełnione ważną treścią, a malownicze tło do nich stworzyły gitara i akordeon.Łukasz Nowak to wokalista, gitarzysta i autor tekstów, a jednocześnie lider zespołu Caryna. Do jego projektów muzycznych należą „Podróże z balladą”, „Słowiańska dusza” i „Pieśni naszych czasów”. Aktywnie działa w nurcie piosenki studenckiej, jest także laureatem ogólnopolskich festiwali piosenki. Zagrał ponad 2000 koncertów w takich państwach jak Niemcy, Holandia, Szwecja czy Hiszpania. Jak sam mówi o sobie, nie zajmuje go posiadanie rzeczy materialnych.

Marcin Snokowski, absolwent klasy akordeonu na wydziale instrumentalnym Akademii Muzycznej w Łodzi. Jest autorem muzyki do filmów, w tym między innymi do „Mistrza” w reżyserii Piotra Trzaskalskiego. Do jego osiągnięć należy zaliczyć między innymi II nagrodę w „Citta di Castelfidardo” we Włoszech oraz I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Akordeonowym w Chełmie.

 Foto: Roman Jocher                                                                                                      Opracowanie: Jacek Puchalski
Powrót do listy